Latvijas Kvalitātes biedrība ir noslēgusi līgumu programmā ERASMUS+: “Training in Innovation Management System for Sustainable SMEs”


Projekta īstenošana sākusies 28.02.2022.

Projekta mājas lapa.
Projekta Facebook lapa.

TIMS projekts tiek veidots kā risinājums lai īstenotu veiksmīgas pārmaiņas darba tirgū (bezdarbs, digitalizācija, ekonomikas cikli vai citādi izaicinājumi kā COVID19) izstrādājot inovatīvu, digitālu atvērtas piekļuves tālmācībai piemērotu profesionālās izglītības un mācību programmu, kas tuvinātu profesionālās izglītības un mācību programmu nodrošinātājus (t.sk. citas izglītības iestādes, piemēram, NVO) un uzņēmumus (MVU) projekta norises laikā un pēc tam.
TIMS projektā izstrādātā TIMS mācību programma, ir elastīga un uz izglītojamiem vērsta profesionālās izglītības un mācību programma ar praktisku Rokasgrāmatu inovāciju aģentiem un TIMS pašnovērtējuma rīku, kas sniegs vienotu skatījumu uz organizāciju vadību un inovācijām, ietverot vadības, starppersonu un saistītās prasmes, kas vēlāk izmantojamas veidojot inovācijas veicinošu darba vidi Eiropas mazos un vidējos uzņēmumos pamatojoties uz ISO 560xx Inovāciju vadības sērijas standartiem.

Posteris
Flaieris_LV
1. Periodiskais izdevums.
2. Periodiskais izdevums
3. Periodiskais izdevums
 
16.05.2024. Latvijas Kvalitātes biedrība organizēja konferenci "Vai esat gatavs inovāciju vadības sistēmai?" kā daļu no septiņu valstu organizāciju kopīgā TIMS (Inovāciju vadības sistēmas ilgtspējīgiem MVU) projekta. Konferencē piedalījās augsta līmeņa eksperti no septiņām valstīm, kas runāja par inovāciju vadības sistēmām un ar to saistītajiem jautājumiem. Par konferences un TIMS projekta nozīmīgumu kopumā liecināja konferences dalībnieku interese — konferenci klātienē vai attālināti apmeklēja dalībnieki no vairāk nekā 23 valstīm, precīzāk, konferencē reģistrējās dalībnieki no 23 valstīm, bet vēl nezināms valstu dalībnieku skaits vēroja to TIMS mājas lapā nereģistrējoties. Konferencē tika apspriesti intelektuālā īpašuma aizsardzības jautājumi, kas neapšaubāmi ir inovāciju vadības jautājumu sastāvdaļa, ISO 560xx standartu sērija, jau publicētie un drīzumā publicējamie standarti, kā novērtēt izveidoto inovāciju vadības sistēmu, kā veikt pašvērtējumu, šādas inovāciju vadības sistēmas novērtējums, kā arī pirmās pieredzes inovāciju vadības sistēmu praktiskajā izvērtēšanā reālos uzņēmumos, kādas bija pārmaiņas pirms un pēc šī novērtējuma. Konference noslēdzās ar paneļdiskusiju, kurā eksperti no 4 valstīm atbildēja uz jautājumiem un iesaistījās diskusijā ar auditoriju par inovāciju vadības sistēmu izstrādi un ieviešanu, kā arī praktisko sesiju, kurā tika testēts TIMS inovāciju vadības sistēmas pašnovērtējuma rīks. Liels paldies inovāciju ekspertiem, kuri atsaucās uzaicinājumam piedalīties konferencē un dalīties zināšanās un pieredzē, to noteikti atzinīgi novērtēja plaši pārstāvētā auditorija. Un no konferences organizatoru puses vēlamies īpaši pateikties mūsu partneriem Deloris Mundo (Nigērija) un O. Olaolu personīgi kā mūsu atbalsta partneriem, īpaši saskarsmē ar attālinātajiem konferences dalībniekiem, kā arī ISCN (Austrija) un R. Messner personīgi, kas palīdzēja ar starptautisku ekspertu piesaisti konferencei.