Latvijas Kvalitātes Biedrība

Aicinām pieteikties dalībai konkursā Kvalitātes inovāciju balva 2018

   

    
Līdz š.g. 16.septembrim (ieskaitot) var pieteikties dalībai konkursā Kvalitātes inovāciju balva. Atšķirībā no daudzām citām balvu izcīņām šī ir starptautiska, turklāt šogad piedalīšanās konkursā jo īpaši interesanta var būt tiem uzņēmumiem, kas mēģina apgūt Āzijas tirgus vai atrast tur partnerus.

Šī gada Kvalitātes inovāciju balvas gala pasākums Pekinā tiek veidots kā izstāde un konference, ko atspoguļos dažādu valstu masu mediji. Visi Kvalitātes inovāciju balvu saņēmēji (konkursa laureāti*) būs aicināti konferencē pārējiem inovatoriem un vismaz 28 valstu pārstāvjiem prezentēt savu inovāciju, bet uz dalību inovāciju izstādē tiks aicināti pilnīgi visi starptautiskā līmeņa finālisti**.
Dalība balvas izcīņā ir unikāla iespēja satikt tik daudzu pasaules valstu inovatorus vienuviet, aprunāties, mainīties pieredzē, iegūt jaunus kontaktus un pieredzi iesāktu inovāciju tālākai attīstīšanai, kā arī rast iespēju paplašināt tirgu.
Konkursa svinīgajā noslēguma pasākumā ir pieņemts piedalīties visu dalībvalstu vēstniecību pārstāvjiem un citām augstām amatpersonām, apbalvojumu diplomus paraksta Somijas prezidents.
Tā kā, lai kļūtu par konkursa laureātu, "jāiztur" gan nacionāla, gan starptautiska līmeņa žūriju vērtējumi, svinīgajā noslēguma pasākumā piedalīsies tikai dalībvalstu labākās inovācijas un to autori, nav citu veidu kā piedalīties konkursa noslēguma izstādē un konferencē prezentēt esošās vai plānotās inovācijas. Tādēļ aicinām interesentus pārdomāt veiktos uzlabojumus savās organizācijās, procesos, produktos vai pakalpojumos un pieteikties dalībai konkursā! 

_______________

* konkursa laureāts - organizācija/inovācija, kas uzvarējusi kādā no konkursa kategorijām
** konkursa finālists - organizācija/inovācija, kas saņēmusi starptautiskās žūrijas atzinību