Joomla!

Citi pasākumi Latvijā
Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) diena

Ik gadu 27. februārī tiek svinēta Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) diena (World NGO day).

Sveicam KVALB biedrus Vispasaules NVO dienā!
Esam pateicīgi mūsu biedriem par atbalstu un būšanu kopā Latvijas Kvalitātes biedrībā!

Vispasaules NVO dienas iniciatīva tika aizsākta 2009. gadā Latvijā, to iniciēja Mārcis Liors Skadmanis un biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse”, un pēc 10 gadiem iniciatīva izaugusi par pasaules mēroga svinībām.
Latvijas Kvalitātes biedrība (KVALB) kā Latvijas Pilsoniskās alianses biedrs arī ir daļa no vispasaules NVO saimes.


Lasīt tālāk...
 
Latvijas Kvalitātes biedrības dalība Kurzemes NVO sadarbības forumā

2012.g. 25.augustā Latvijas Kvalitātes biedrības pārstāvji piedalījās Kurzemes NVO sadarbības forumā Talsos, kuru organizēja Ziemeļkurzemes NVO atbalsta centrs.

Forumā tika aicināti piedalīties gan tie, kam jau ir, ar ko dalīties, gan tie, kas vēlējās gūt iedvesmu un rast domubiedrus.  Forumā piedalījās Kurzemes biedrības, nodibinājumi, nereģistrētas apvienības un vienkārši interesenti, lai uzzinātu par citām Kurzemes NVO, gūtu jaunas idejas, draugus un sadarbības partnerus.
Latvijas Kvalitātes biedrību forumā pārstāvēja Imandra Galandere-Zīle un Rita Jansone.

Lasīt tālāk...
 
Nevalstisko organizāciju tikšanās ar Ministru prezidentu un pievienošanās sadarbības memorandam

Latvijas Kvalitātes biedrība š.g. 14.jūnijā parakstīja Nevalstisko organizāciju (NVO) un Ministru kabineta sadarbības memorandu.

Sanāksmes laikā NVO bija iespēja ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski pārrunāt aktuālākās problēmas sabiedrības līdzdalībā, kā arī paust viedokļus un priekšlikumus. Tāpat sanāksmē tika pārrunāta NVO līdzdalība Nacionālā attīstības plāna izstrādē.
Vairāk informācijas par Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandu lasiet šeit - http://ww2.mk.gov.lv/content/informacija-par-nvo-un-ministru-kabineta-sadarbibas-memorandu/

Lasīt tālāk...