Joomla!

Apsveicam LR Uzņēmumu reģistru ar panākumiem International Quality Awards 2018
Quality Awards 2018 balvas bilde LR UR 417x640Apsveicam Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra kolektīvu ar panākumiem starptautiskajā konkursā International Quality Awards 2018 - uzvaru kategorijā Innovation through Quality Method!
LR Uzņēmumu reģistrs konkursā pieteica iestādē izstrādāto kvalitātes vadības sistēmu, pateicoties kurai ir iespēja regulāri apkopot un analizēt kvalitātes rādītājus, kas tiek izmantoti Uzņēmumu reģistra darba efektivizācijai un procesu uzlabošanai. Uzņēmumu reģistrs izcīnīja uzvaru kategorijā, kurā vērtē inovācijas, kas izveidotas, izmantojot kvalitātes metodes.
Uzņēmumu reģistra iesniegtais pieteikums saņēma balvu starp pasaules augstākās raudzes kvalitātes ekspertiem -  dažādās konkursa kategorijās šogad finālam tika izvirzīti 22 finālisti no 11 valstīm, piemēram, Austrālijas, Apvienotās Karalistes, ASV, Ķīnas, Zviedrijas, tāpēc vēl jo lielāks prieks ir par vienīgā pārstāvja no Latvijas - Uzņēmumu reģistra - ieguldīto darbu, izstrādājot savu sistēmu, kā arī iniciatīvu, piesakoties konkursam un uzvaru, saņemot augstāko novērtējumu kategorijā Innovation through Quality Method!
 

LR Uzņēmumu reģistra sagatavotajā relīzē teikts:
"2018.gada 21.novembrī Uzņēmumu reģistra izstrādātā kvalitātes vadības sistēma starptautiskās kvalitātes balvas konkursa “2018 International Quality Awards” apbalvošanas ceremonijā Londonā uzvarēja, iegūst augstāko novērtējumu kategorijā "Inovāciju ieviešana, izmantojot kvalitātes metodes" (Innovation through Quality Method).
Konkursā Uzņēmumu reģistrs iesniedza pieteikumu par iestādē izstrādāto kvalitātes vadības sistēmu, pateicoties kurai vadības panelī regulāri tiek apkopoti  un analizēti dati - kvalitātes rādītāji, kas tiek izmantoti Uzņēmumu reģistra darba efektivizācijai  un procesu uzlabošanai. Kā viens no risinājumiem, kas ieviests, pamatojoties uz kvalitātes vadības sistēmas rādītājiem ir mākslīgā intelekta rīks UNA, kas ir pirmais virtuālais asistents publiskajā pārvaldē Latvijā.
Uzņēmumu reģistra kvalitātes vadības sistēma ir lielisks piemērs arī citām valsts un pašvaldības iestādēm, kā, pateicoties kvalitatīvam rīkam, var uzlabot iestādes darbības rādītājus."

Konkursu International Quality Awards organizē IRCA, sadarbojoties ar SAI Global. Konkurss piedāvā iespēju kvalitātes vadītājam vai organizācijas kvalitātes komandai pieteikties dalībai konkursā un izcelt savus/savas komandas panākumus vai sasniegumus.
Šogad Latvijas Kvalitātes biedrība (KVALB) aicināja Latvijas organizācijas piedalīties konkursā, un esam priecīgi, ka Uzņēmumu reģistrs izlēma piedalīties šajā konkursā, iegūstot pasaules mēroga atzinību un apliecinot, ka Latvijā ir starptautiskajam līmenim atbilstoši risinājumi un inovācijas. Ceram, ka Uzņēmumu reģistra pozitīvais piemērs iedrošinās arī citu Latvijas organizāciju kvalitātes vadītājus vai kvalitātes komandas dalīties ar saviem sasniegumiem!

Plašāka informācija arī: https://www.quality.org/international-quality-awards-2018