Joomla!

Pasniegtas Latvijas ārstniecības iestāžu kvalitātes balvas 2014

Š.g. 2.oktobrī jau otro gadu pēc kārtas Latvijas Veselības ekonomikas asociācija (LVEA) un Latvijas Kvalitātes biedrība (KVALB) svinīgā pasākumā godināja Latvijas ārstniecības iestāžu kvalitātes balvas 2014 laureātus.

Šogad kvalitātes balvas ieguvēji piecās nominācijās ir:
nominācijā "Internā profila nodaļa" – VSIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, 6. aprūpes nodaļa,
nominācijā "Ķirurģiskā profila nodaļa" – VSIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, 3. aprūpes nodaļa,
nominācijā "Dzemdību nodaļa" – RP SIA “Rīgas Dzemdību nams”,
nominācijā "Psihiatriskā profila nodaļa" – VSIA „Bērnu psihoneiroloģiskā slimnīca “Ainaži””,
nominācijā "Veselības centrs" – SIA “iVF Riga” Ginekoloģiskās aprūpes klīnika.

Apsveicam visus laureātus, bet īpaši - VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca" darbiniekus un slimnīcas Kvalitātes vadības daļas vadītāju, KVALB biedri Natāliju Bolbati!

VSIA „Bērnu klīniskās universitātes slimnīca” šogad balvu saņēma divās nominācijās – nominācijā „Ķirurģiskā profila nodaļa” par labāko atzīta slimnīcas 3.aprūpes nodaļa, bet nominācijā „Internā profila nodaļa” – 6.aprūpes nodaļa.
Nominācijā „Dzemdību nodaļa” balvu jau otro gadu pēc kārtas saņēma Rīgas Dzemdību nams.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad būtiski pieaudzis ārstniecības iestāžu vērtējuma līmenis, kas liecina par lielāku ieinteresētību un ieguldījumu kvalitātes celšanā. Šogad vidējais vērtējums audzis līdz 2,4 no 3, kas ir maksimāli iespējamais līmenis.
Kopumā iestādes tika vērtētas pēc 50 starptautiskiem kvalitātes kritērijiem piecās jomās: vadības procesi un atbildība, darbinieku kompetence, pacientiem un darbiniekiem droša vide, pacientu klīniskā aprūpe, kvalitātes un drošības pilnveidošana.

Foto no pasākuma:

IMG_9781.JPG     IMG_9783.JPG     IMG_9786.JPG     IMG_9790.JPG     IMG_9791.JPG     IMG_9793.JPG     IMG_9794.JPG     IMG_9799.JPG     IMG_9803.JPG     IMG_9826.JPG     IMG_9830.JPG     IMG_9739.JPG     IMG_9751.JPG     IMG_9749.JPG     IMG_9737.JPG     IMG_9743.JPG
Foto: Kristaps Ozoliņš