Joomla!

Nevalstisko organizāciju un Latvijas prezidentūras ES Padomē memorands

7.februārī Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē sekretariāts un 48 nevalstiskās organizācijās (NVO), tajā skaitā arī Latvijas Kvalitātes biedrība, vienojās par aktīvu sadarbību Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē,  kad Latvija 2015.gada pirmajā pusgadā uzņemsies ES prezidentūras vadīšanu.

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts un nevalstisko organizāciju pārstāvji 7.februārī parakstīja sadarbības protokolu, kurā apņemas nodrošināt diskusiju par prezidentūras darba programmu un informācijas apmaiņu par plānotajiem pasākumiem, īstenot kopīgas komunikācijas aktivitātes, kā arī veicināt sadarbību starp trio prezidentūras valstu – Itālijas, Latvijas, Luksemburgas – valsts pārvalžu un pilsoniskās sabiedrības organizācijām vietējā, reģionālā un ES līmenī.

“Priecājamies, ka interesi par prezidentūras jautājumiem ir izrādījušas visplašākā spektra nevalstiskās organizācijas, kas darbojas gan vietējā, gan nacionālā, gan ES līmenī. Šis atbalsts būs ļoti svarīgs Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē, tāpēc būtiski, ka ideju un informācijas apmaiņa uzsākta savlaicīgi,” atklājot tikšanos uzsvēra Inga Skujiņa, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta vadītāja.

Lūdzam visus biedrus un interesentus pārdomāt priekšlikumus pasākumiem, kurus Latvijas Kvalitātes biedrība varētu realizēt Latvijas prezidentūras ES laikā 2015.gada pirmajā pusgadā. Lūdzam priekšlikumus sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz šī gada 11.martam. Līdz 2013.gada 15.martam šie priekšlikumi būs jāapkopo un jāiesniedz Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē sekretariātā.

Sadarbības protokols un nevalstisko organizāciju saraksts, kuras vienojušās par sadarbību ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu lasāms šeit.

Plašāku informāciju par Latvijas prezidentūru Eiropas Padomē var atrast šeit.