Joomla!

Interešu grupas "Kvalitāte veselības aprūpē" tikšanās Valsts asinsdonoru centrā

23.10.2012. norisinājās Latvijas Kvalitātes biedrības interešu grupas „Kvalitāte veselības aprūpē” pieredzes apmaiņas pasākums – seminārs „Kvalitātes un risku vadība Valsts asinsdonoru centrā”. Semināru vadīja Valsts asinsdonoru centra Kvalitātes un risku vadības departamenta vadītāja Natālija Bolbate.

Seminārā piedalījās kvalitātes vadības profesionāļi: Silvija Zaharāne un Zaiga Valtere no LR Veselības ministrijas, Rita Jansone no Nacionālā veselības dienesta, Evija Jēkabsone un Ilze Grīsliņa no Veselības inspekcijas, Juris Keris no Zāļu valsts aģentūras, Evija Palčeja un Dmitrijs Sliņko no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Jeļena Ščeglova no AS Veselības centru apvienības, Māris Tjarve no AS „Pasažieru vilciens”.

Pasākuma ietvaros tika demonstrēta prezentācija par Integrētās vadības sistēmu Valsts asinsdonoru centrā, KVS uzturēšanas praksi, kura ietver procesu vadību, risku vadību, drošības programmu -Vigilanci un validāciju.

Semināra dalībnieki dalījās arī ar savu pieredzi, kā rezultātā izvērsās plašas diskusijas.

Seminārs noritēja patīkamā gaisotnē un tā dalībnieki iegūto informāciju atzina par vērtīgu savas profesionālās darbības uzlabošanai, un ir gatavi arī turpmākai sadarbībai.

„Ļoti interesanta un noderīga bija praktiskās pieredzes demonstrēšana par risku vadību! Novēlējums mūsu interešu grupai – tā arī turpināt, būt drosmīgiem un atvērtiem pilnveidei!” Evija Jēkabsone

„Lielākais ieguvums mūsu darba grupas ietvaros – atraisīta, pozitīva gaisotne un dedzīgās debates par to, ka izpratne par teorētiskajiem terminiem var būt atšķirīga un balstoties uz teoriju, var rast dažādus atbilstoši piemērotākos praktiskos risinājumus vadības sistēmas ieviešanas un uzturēšanas procesā!" Rita Jansone